Drobečková navigace

Úvod > Tvorba webových stránek > Ceník webů

Ceník webů

Přesnou cenu za váš nový web Vám sdělím na osobní schůzce .V nabídce jsou popsány jednotlivé služby. Cenu webu ovlivňuje jeho velikost a požadované funkce. Příklady cen,

Ceník webových stránek:

  • Jednoduché, základní webové stránky se pohybují většinou mezi 15.000 - 25.000 Kč. V té spodní části jsou to weby, kde se používá do větší míry tzv. šablonovité řešení, v té horní části jsou to pak weby s individuální grafikou na míru. Pro lepší představu, čemu říkáme základní webovky, tak jsou to stránky s cca 5 podstránkami, většinou těmito: hlavní /úvodní/ stránka, služby, o nás, reference a kontakty. I tento jednoduchý web je samozřejmě přizpůsobený pro zobrazování na mobilních telefonech /tzv. responzivní design/.
  • Standardní web - jde o větší web s rozsahem cca 10 - 15 podstránek a navíc oproti základnímu, má část služeb často podrobněji rozdělenou do jednotlivých podstránek. Obsahuje takové funkce jako jsou například aktuality, jednoduchý katalog služeb nebo zboží, případně jednu jazykovou mutaci. Cena je většinou někde mezi 30.000 - 40.000 Kč.
  • Kompletní, obchodní web - jde většinou o web rozsahu toho standardního, jehož součástí jsou kromě velkého výběru funkcí a užitečných modulů i marketingové analýzy, profesionální texty či propagační služby. Cena takovéhoto webového řešení se pohybuje v částkách od 55.000 Kč výše.
  • Základní web pro obec stojí 25 000 korun.

Zajistím výrobu www stránek, jednoduše mě kontaktujte.

Poptat cenu webu