Drobečková navigace

Úvod > Online marketing > Copywriting

Copywriting

 

Jakmile přijde návštěvník na váš web, máte jen několik málo vteřin na to, ho zaujmout. Hezké fotografie či nápaditá grafika vám v tom jistě pomohou, ale o tom, zda návštěvník na webu setrvá, rozhoduje ve většině případů kvalita a poutavost textu. Obsah webu zkrátka musíte mít v obrovské konkurenci na internetu prvotřídní.

Nikdo nechce číst dlouhé a nudné odstavce, které slouží jen jako výplň stránek. Většinu lidí nezajímají ani kvanta detailních odborných informací, kterým není rozumět. Kvalitní copywriting, neboli psaní reklamních textů, tvoří stěžejní část obsahového marketingu. Dobře napsaný text poskytne uživateli komplexní odpovědi, zaujme či přesvědčí k nákupu. Navíc je kvalitní text a správné použití klíčových slov základem pro optimalizaci webových stránek pro vyhledávače.

JAK U NÁS TVOŘÍME PROFESIONÁLNÍ TEXTY

  • Nejprve s vámi vše detailně prokonzultujeme. Zeptáme se na filozofii vaší firmy, na váš produkt a jeho výhody, konkurenci a na hlavní cíle, kterých by měly texty na vašem webu dosáhnout.
  • Aby měly webové stránky potenciál ve vyhledávání, je potřeba při tvorbě obsahu pracovat s klíčovými slovy. Použití správných klíčových slov na správných místech webu je základem úspěchu v internetových vyhledávačích. Za tímto účelem zpracujeme analýzu klíčových slov, navrhneme informační architekturu webu a provedeme důkladnou SEO analýzu.
  • Před zveřejněním dostanete hotové texty vždy ke kontrole. Záleží nám na tom, abyste byli s výsledným obsahem stoprocentně spokojeni a byli si jisti tím, co komunikujete směrem ke svým zákazníkům.

A KOLIK TO VŠECHNO STOJÍ?

Cena se přirozeně odvíjí od kvality výsledku. Pokud chcete jít do hloubky a návštěvníka opravdu přesvědčit, že právě vy jste ta správná volba, je potřeba udělat pořádný kus práce. Musíte do důsledku pochopit potřeby vaší cílové skupiny, analyzovat chování návštěvníků na webu a provést důkladný rozbor klíčových slov. U nás texty pořídíte od 1 900 Kč za normostranu.

 

DOMLUVTE SI KONZULTACI