Drobečková navigace

Úvod > O mně

O mně

Jmenuji se Luboš Beran a jsem obchodník se specializací na tvorbu webů a on-line marketing. Rád vás provedu celým procesem vzniku kvalitních webových stránek. Působím v regionech Plzeň, Klatovy a Domažlice.

Můj příběh

Cesta k tvorbě webů a on-line marketingu pro mě začala v roce 2012, kdy jsem začal pracovat na firemních zápisech, především v Googlu. Internetový marketing mě pohltil, vzdělával jsem se a rozvíjel.

Další profesní milník nastal, když jsem se seznámil s tvorbou webů ve Wix. Získával jsem první spokojené klienty a reference.

Postupně jsem navázal spolupráci se společností Antee poskytující kompletní webové služby. Nadchl mě intuitivní redakční systém IPO, zákaznický přístup i týmová spolupráce. Antee je na trhu od roku 2000, má za sebou více než 4 000 webů a stovky nadšených ohlasů zákazníků. Spolupracujeme od roku 2015.

Rád se podívám na váš web

Toužíte po webu, který bude atraktivní a přehledný pro vaše návštěvníky? Chcete web, který nezapadne a bude mít profesionální podporu? Zároveň hledáte dobrý poměr výkon/cena?

Zavolejte mi nebo napište. Rád se u vás zastavím!